HAKKIMIZDA

VERCAN ELEKTRİK Firması 1972 yılında kurulmuştur. Enerji sektöründe kablo pabucu konusunda kendine düşeni en iyi ve uygun şekilde uzun yıllardır adından söz ettirerek devam etmektedir. VERCAN ELEKTRIK, kablo pabucu, bağlantı aparatları, muflar, bağlantı terminalleri, lamalar hakkında çok değişkenlik gösterebilecek ürün yelpazesine sahip bir skalası vardır. Bu skala kendi içinde de çok kollu dallara ayrılmaktadır.

Değişkenlik arz eden ticaret anlayışı içerisinde, yeniden  yapılanmalara açık olan VERCAN ELEKTRİK vizyonunu kalite çalışmalarına önem vererek bu konuda gereken çalışmalara 2001 aralık içerisinde başlamış olup, gerekli belgeleri günümüze kadar almaktadır.

FELSEFEMİZ

VERCAN ELEKTRİK Olarak;

  • “ENERJİYE GÜVENLE BAĞLANIN” sloganıyla enerji sektörünün ihtiyacı olan güvenliği sağlıyoruz.
  • Tüm bunları yaparken, siz değerli müşterilerimizin taleplerini en etkin, hızlı ve doğru çözümler ile ilke edindik.
  • Ürünlerimizin, kaliteli performans ve güvenlik ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluk sağlaması politikamızdır.
  • En doğru çözümü, en uygun koşulda ve hızda siz değerli firmalarımıza günümüzde sağlamak her firma için geçerli olmadığı zamanlarda bile biz VERCAN ELEKTRIK olarak bunu gerçekleştirmiş olmanın gururunu taşımaktayız.
  • Bu çalışmalarımızın dünyada geçerliliğini sağlamak için de gerekli belgeler  VERCAN ELEKTRIK SAN tarafından sağlanmıştır. Belgelerimiz bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu çerçevede ihtiyacınız olan kaliteli malzemeleri kullanmanızı sağlamak, sizin işlerinizde problemsiz ve verimli bir şekilde çalışarak, başarılı enerji projelerine imza atabilmeniz bizim kalite felsefemiz olarak benimsenmektedir.
  • Bu sayede; siz değerli müşterilerimizle varolan iş birlikteliğimizin, içinde bulunduğumuz sektöre ve toplumsal olarakta kalite anlayışının yerleşmesini hedefliyoruz.